Новини

Оздоровчий сезон на Черкащині (відео)

 

 

З 10 червня в Україні введено черговий етап послаблення карантину. Кабмін дозволив відкриття  баз відпочинку та санаторіїв. Однак робота дитячих таборів поки що під забороною. Які бази відпочинку та санаторії працюватимуть в області? Чи оздоровлюватимуться діти цього року? Дотримання яких протиепідемічних заходів мають забезпечити адміністрації закладів?

Наталія Видра, заступник начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби Черкащини, у програмі «Тема дня» на Суспільному UA:Черкаси  повідомила, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов уповноважив кожну область самостійно вирішувати, чи відкривати бази відпочинку та  санаторії для відпочивальників. Зокрема вона зазначила:

-   Йдеться про санаторії, бази відпочинку, кемпінги, хостели, крім дитячих закладів відпочинку та оздоровлення. Так прописано в усіх рішеннях Уряду і відповідній постанові головного санітарного лікаря України. Рішення про їх відкриття приймає регіональна комісія з ТЕБ та НС місцевого рівня. Планувалося, що у межах поетапного виходу із карантину, десь після 15 червня, дитячі заклади запрацюють. У лютому було розроблено відповідну документацію, втім санепідситуація внесла корективи.  

Також Наталія Видра додала, що з огляду на карантин  по кожній групі об’єктів, які планують відчинити свої двері для відпочивальників у період послаблення карантину, напрацьовано певні рекомендації з організації протиепідемічних заходів, які затверджує головний санітарний лікар України. Більше інформації – у відео.